Günlük Burç

23 Nisan 2019 Salı

MHP HAFTALIK BASIN TOPLANTISINI KOCAÖZ’DE YAPTI

mhp-haftalik-basin-toplantisini-kocaozde-yapti

MHP HAFTALIK BASIN TOPLANTISINI KOCAÖZ’DE YAPTI
24 Mart 2018 Cumartesi 04:01

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nın haftalık olağan basın toplantısı Çobanlar îlçesi’ne bağlı Kocaöz Beldesinde yapıldı.

MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nın düzenlediği haftalık basın toplantısında Kocaöz Belediye Başkanı İbrahim Nal’ın yanı sıra MHP Çobanlar İlçe Başkanı Beytullah Kesek‘de katıldı.

MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz, öncelikle tüm islam aleminin Regaib Kandili’ni kutluyorum dedi. Karagöz; “58 Gün sonunda Afrin’e Türk Bayrağı’nın dikilmesiyle birlikte Afrin Harekâtı ana unsurları olarak sona erdi. Bundan sonrasında Afrin‘de tuzaklanmış olan patlayıcıların aranması, mayınların aranması ve temizlenmesiyle birlikte sivillerin hayatının korunmasına yönelik çalışmalar devam ediyor. İnşallah bundan sonraki çalışmalarda da patlamanın olmadığı, sivillerin ölmediği bir operasyonla Afrin’in tamamında teröristlerin geride bıraktığı tüm tehlikelerin temizlenerek Afrin‘in kendi halkına teslim edildiği bir gün olur. Bundan sonra da hem ülkemize hem de o bölgeye huzur getirmeye devam edeceğiz” dedi.

MHP’nin 13 Mart Pazar günü başkentte gerçekleştirilen büyük kongresini değerlendiren Karagöz;”Afyonkarahisarlı 3 arkadaşımız Merkez Yürütme Kurulu üyeliğine seçildi. Genel Merkez Yürütme Kuruluna 7’nci sıradan Emirdağlı olan İstanbul Milletvekilimiz İzzet Ulvi Yönter, 9’uncu sıradan Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Rarsak ve 24’üncü sıradan ise daha önce genel sekreter yardımcılığı görevi yapmış olan Bolvadinli hemşerimiz Mehmet Taytak seçildiler. Bu bizim için gurur verici bir durumdur. Bazı illerden 1 isim giremezken Afyonkarahisar’dan 3 önemli ismin MYK üyeliğine seçilmiş olması, Afyonkarahisar’ın siyasette ne kadar etkili olduğu, devletin, milletin meselelerine ne kadar duyarlı olduğunu gösteriyor”; dedi.

Karagöz, “Öğrencilerin minibüs güzergahları konusunda mağdur olduğu yönünde şikâyetler alıyoruz. Yetkililerin bu konuya eğilerek minibüsçü esnafı ile de görüşerek bu sıkıntının iki tarafında zarar görmeyeceği bir şekilde çözülmesini rica ediyoruz. Diğer yandan Ataköy semtinde kurulan semt pazarında sebzeci esnafı veya pazarcı esnafının sıkıntılarını biliyoruz. Bu konuda da vatandaşlarımız tarafından bize ulaştırılan şikâyetler var. Yaşanan sıkıntının makul, mantıklı, tarafların bir araya gelerek kimsenin incinmeyeceği, zarar görmeyeceği bir şekilde çözülmesini umuyoruz” dedi.Başkan Karagöz, İYİ Parti İL Başkanı Erdal Gümüş‘ün MHP’nin il kongresini yapmadan büyük kongreye katıldığı eleştirisine cevap verdi.

Karagöz,”Sayın Gümüş’e tavsiyem mutlaka Siyasi Partiler Kanununu okumasıdır. Siyasi partilerde delegelik nasıl olur, genel merkez delegesi nasıl olur bunu bilmesi lazım. Afyonkarahisar’da MHP İl Başkanlığı kongresinin yapıldığına basın mensupları şahit. Bunun dışında da yerel ve ulusal basında yayınlanan haberler de birer belgedir. Bundan sonra o parti ile ilgili biz hiçbir şey konuşmayacağız.” dedi.

 

 Haber okunma sayısı: 299

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
93 hit, 65 ziyaretçi, 70 ziyaret
Bu ay:
5486 hit, 2928 ziyaretçi, 3511 ziyaret
Toplam:
131287 hit, 63368 ziyaretçi, 84067 ziyaret
15 Temmuz Demokrasi Destanı