17 Kasım 2019 Pazar

MHP AFYON İL BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI

mhp-afyon-il-baskanligindan-basin-aciklamasi--------

MHP AFYON İL BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI
17 Mayıs 2019 Cuma 13:58

MHP AFYON İL BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI        

Afyon ilinde yaşayan saygıdeğer halkımızın başı rahmet ortası bereket sonu mağrifet dolu mübarek Ramazan ayımızın hayırlara vesile olmasını diler, tüm halkımın sağlık, esenlik, mutluluk dolu nice ömürlerde olmasını yüce Allah'tan niyaz ederim.

       

Bilindiği üzere 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri yapılmış, bu seçimlere göre MHP olarak tüm seçim boyunca maddi manevi desteklerimiz sağlanmış ancak seçim sonucunda ise 2(iki) ilçe 15(on beş) belde belediyesi olmak üzere toplamda 17 Belediye Başkanlığı makamına MHP'li arkadaşlarımız görevlerini yapmak üzerine yerlerini almışlardır. Bu seçimlerde gördüğümüz eksikleri tamamlayarak bundan sonra gelecek olan seçimlere daha verimli daha güzel hazırlanmak için şimdiden seçim başlıyor gibi çalışmalarımız devam edecektir. 

Tüm Türkiye genelinde MHP

1 Büyükşehir (Manisa) 10 İl 135 İlçe 89 Belde Toplamda 235 Belediye Başkanlığı kazanmıştır. Partimiz 2014 yerel seçimlerinde toplamda 125 olan belediye başkanlığı sayısını yurt genelinde arttırmıştır. Bize güvenen inanan seçim boyunca bizleri ve adaylarımızı yalnız bırakmayan Afyon halkımıza, medya kuruluşlarına, yöneticilerimize bize inanan herkese teşekkürlerimi bir borç bilir, hepsine ayrı, ayrı hürmetle saygılarımı sunarım.

       

Seçim atmosferi boyunca İl Başkanı olarak ben ve dava arkadaşlarımı, adaylarımızı yalnız bırakmayan genel merkezimizde MYK üyesi aynı zamanda Milletvekilimiz olan Sayın Mehmet TAYTAK vekilime de sonsuz şükranlarımı sunuyor ve teşekkürlerimi bir borç biliyorum.

       

Bu vesileyle yeni görevine başlayan tüm Belediye Başkanlarıma ve Afyonkarahisar’ımıza hizmet verecek olan tüm Belediye Başkanlarına şimdiden hayırlı olsun diyor, adaletli, hakkaniyetli, haram ve helale dikkat eden, kullar arası fark gözetmeyen ''Halka hizmet Hakka hizmet'' anlayışıyla başarılar temenni ediyorum. 

       

 Değerli basın mensupları;

 

Ülkemizin içinde bulunduğu durum bellidir. 15 Temmuz'dan bu yana her türlü stratejik, ekonomik, fiziki ve sonunda siyası baskılara maruz bırakılması göz ardı edilemez. Tam tersi çok dikkate alınması gereken bir durumdur. Türkiye Cumhuriyeti'nde döviz başta olmak üzere dış ülkelerin ayar vermeye çalışmaları, bir taraftan sınır boylarında bataklığa çekmeye çalışmaları, uluslararası arenada itibarsızlaştırma operasyonları, parası ödenen şartname ve sözleşmesi yapılan güvenliğe dayalı silahların yada uçak,füze gibi savunma refleksimizin daraltılmaya çalışılması beka değil ise nedir?

İşte her Türk insanı gözünü bir gün bile kırpmadan tüm gelişmeleri takip etmeli, üzerinde yaşadığı bu kutsal olan bedeli kan ve can ile ödenen vatan toprakları için aklı selim olmalı, doğru olanların yanında milli beka için bulunmalıdır.

       

Bakınız İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı başta olmak kaydıyla Cumhur İttifakının karşısında duranların yapmış olduğu ilk icraatlara. İcraatların ilki bilgisayarda bulunan bilgi ve belgelerin kopyalanması olmuştur. Daha neler görecekti İstanbullu ve tüm Türkiye'deki gözler. Diğer belediyelere ne demeli. Ankara’sı, Bolu’su, Adana’sı işçi kıyımlarıyla başlanacak. Sonrasına Allah Kerim görelim neyler neylerse güzel eyler diyoruz. 

       

Toplumların kendi gelecekleriyle ilgili her türlü ekonomik, siyasi, politik, ülkeler arası ithalat ve ihracat gibi konularda üretken millet olmayı hedefine koymalı, bizler aldığımız nefes dahil özgür, demokrasi altında, ailelerimizle bütünümüzle ulus olabilmenin gereğini yerine getirmeliyiz. 

       

Eğitimde ileri gitmeli, icatlarla dünya ve insanlık yararına gelişmeyi, tertemiz bir dünya ile en gelişmiş devletler seviyesinde yerimizi almalıyız.

 

 

 

 

                                                Mehmet KOCACAN

                                            MHP AFYON İL BAŞKANIHaber okunma sayısı: 239

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı