20 Mayıs 2019 Pazartesi

TAYTAK, “SİNCANLI OVASINDA MHP RÜZGARI ESİYOR”

-taytak-sincanli-ovasinda-mhp-ruzgari-esiyor

TAYTAK, “SİNCANLI OVASINDA MHP RÜZGARI ESİYOR”
09 Mart 2019 Cumartesi 22:39

 TAYTAK, “SİNCANLI OVASINDA MHP RÜZGARI ESİYOR”

 

Yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sinanpaşa bölgesinden Serban, Tınaztepe, Kılıçarslan ve Ahmetpaşa beldelerini ziyaret ederek seçim bürosunun açılışlarına katıldı. Sincanlı ovasındaki coşkunun 31 Martta sandıklara yansıyacağını söyleyen Milletvekili Taytak, başkan adaylarının projelerinin destekçisi olduğunu vurguladı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sinanpaşa İlçesine bağlı Serban, Tınaztepe, Kılıçarslan ve Ahmetpaşa beldelerini ziyaret ederek seçim bürolarını açtı. Milletvekili Taytak’a, İl Başkanı Mehmet Kocacan ve il yönetimi eşlik etti. İlk olarak Serban beldesini ziyaret eden MHP heyetini belde girişinde MHP Serban Belediye Başkan Adayı Vedat Köse ve partililer karşıladı. Konvoy halinde belde de tur atan partililer daha sonra seçim bürosunun önünde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Serban halkının neredeyse tamamının katıldığı seçim bürosunun açılışı küçük bir mitinge döndü. Seçim bürosunun açılışında konuşan MHP Serban Belediye Başkan Adayı Vedat Köse, 31 Mart akşamı Serban’da zafer kutlayacaklarını söyledi. Köse, “Serban halkımız bizlere ve partimize olan ilgisini seçim büromuzun açılışına katılarak göstermiştir.  Serban beldemizle ilgili çok önemli projelerimiz var. Belediye başkanlığımızı kazandığımız takdir söz verdiğimiz vaatleri teker teker yerine getireceğiz. Serban’da artık bir vizyon değişikliğine ihtiyaç vardır. Beldenin hak ettiği hizmeti bizimle alacağına inanıyoruz. Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın da destekleriyle Serban’a önemli yatırımlar yapacağız” dedi. Konuşmaların ardından Milletvekili Taytak tarafından seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. 

KARAGÖZ, “31 MART’TA ZAFER MHP’NİN OLACAK”

Serban beldesinden sonra Tınaztepe beldesine geçen MHP heyetini burada da yoğun bir kalabalık karşıladı. Tınaztepe meydanını dolduran yüzlerce vatandaşa seslenen MHP Tınaztepe Belediye Başkan Adayı İsmail Karagöz, MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile beldenin çehresini değiştireceklerini söyledi. Karagöz, “Tınaztepe beldemiz için çok önemli projeler hazırladık. Bu projelerimizi yakında bir tv programıyla sizlerle paylaşacağım. Beldemizi Afyonkarahisar’ın parlayan bir yıldızı haline getireceğiz. Beldemizin sorunlarını ve eksiklerini biliyorum ve bunların çözümüyle ilgili projelerim tamamlanmak üzeredir. Bizi bugün yalnız bırakmayan ve meydanları dolduran Tınaztepe halkımıza teşekkür etmek istiyorum. İnşallah 31 Mart’ta zafer bizim olacak” dedi.

 

KOCACAN, “MEYDANLARDAKİ COŞKU ZAFERİN İŞARETİDİR”

Sinapaşa bölgesindeki beldelerde halka seslenen MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan Serban, Tınaztepe, Kılıçarslan ve Ahmetpaşa halkının, belediye başkan adaylarına ve partilerine büyük bir teveccüh gösterdiklerini bunu meydandaki kalabalıktan anlaşıldığını ifade etti.  Başkan Kocacan, “31 Mart seçimlerine az bir süre kaldı. Her ilçe her belde de adayımız var. Serban da sizin kendi evladınız kendi toprağınızdan olan Vedat Köse kardeşimiz bizim MHP belediye başkan adayımızdır. Serban halkının bu meydanları doldurması bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Bu kalabalık bize gösteriyor ki seçimler burada bitmiş. Aynı şekilde Tınaztepe, Kılıçarslan ve Ahmetpaşa beldemizdeki coşku da bizi oldukça memnun etmiştir. Sincanlı ovasındaki belediye başkan adaylarımıza şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum” dedi.

 

TAYTAK, “BAŞKAN ADAYLARIMIZIN PROJELERİNİN DESTEKÇİSİYİM”

Sincanlı ovasında seçimlerin bittiğini söyleyen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, başkan adaylarının söz verdiği projelerinin destekçisi olacağını vurguladı. Meydanları dolduran belde halkına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Milletvekili Taytak, “Sinapaşa bölgesindeki belediye başkan adaylarımıza seçimlerin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Beldelerimizdeki partimize ve başkan adaylarımıza olan coşku bizleri son derece memnun etmiştir. Halkımız meydanları doldurarak seçimlerin sonucu belli etmiştir. Bende şimdiden başkan adaylarımıza hayırlı olsun demek istiyorum. Bugün özellikle Cumhur İttifakı söz konusudur. Afyonkarahisar’da MHP’nin 4 ilçe, 9 belde de belediyesi var. Ben 24 Haziran’da milletvekili olduğum günden bugüne kadar Ankara’dan 4 ilçemiz ve 9 beldemize her türlü makine ve aracı aldım. Buraya hizmet gelmesi için mutlaka iktidar da olmak gerekmiyor. Sinanpaşa bölgemizdeki beldelerimize de inşallah 31 Marttan sonra bana düşen ne gerekiyorsa elimden geleni fazlasıyla yapacağım. Başkan adaylarımızın ürettiği projelerinin tamamının arkasındayım. Buradan sizlere söz veriyorum.  31 Martta kadar başkan adaylarımızı size emanet ediyorum. 31 Marttan sonra ise sizi başkan adaylarıma emanet ediyorum. İnşallah Sincanlı ovasında zafer MHP’nin olacaktır” diye konuştu. Haber okunma sayısı: 476

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
1602 hit, 843 ziyaretçi, 969 ziyaret
Toplam:
133727 hit, 64422 ziyaretçi, 85487 ziyaret
15 Temmuz Demokrasi Destanı