Afyon Belediye Başkanı Adayı MEHMET ZEYBEK

05 Temmuz 2020 Pazar

“Taytak Afyonkarahisar için bir şanstır”

-taytak-afyonkarahisar-icin-bir-sanstir

“Taytak Afyonkarahisar için bir şanstır”
14 Ağustos 2019 Çarşamba 23:19

 “Taytak Afyonkarahisar için bir şanstır”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl başkanlığının düzenlemiş olduğu bayramlaşma programında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın Afyonkarahisar için bir şans olduğunu dile getirdi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatının düzenlemiş olduğu bayramlaşma programına MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, Belediye başkanları, il ve ilçe yönetimi, Belediye ve İGM meclis üyeleri ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. Kürsüye ilk olarak MHP Afyonkarahisar İl Başkan Mehmet Kocacan çıktı. Afyonkarahisar halkının ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlayan Başkan Kocacan, Milletvekili Taytak’ın hem Afyonkarahisar için hem de partileri için bir şans olduğunu vurguladı. Başkan Kocacan, “Birlik ve beraberlik içerisinde Kurban Bayramı’nı idrak ediyoruz. Başta şehit ailelerimizin, Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum. Allah bu birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde partimizden milletvekili seçilen MYK Üyemiz Mehmet Taytak Bey ilimizin Ankara’daki gururu olmuştur. Seçildiği günden bugüne vatandaşlarımızın derdine derman olmak için elinden gelenin fazlasını yapmıştır. Yapmaya da devam etmektedir. Ulusal ve yerel basın aracılığıyla yaptıkları kamuoyunun malumudur. Milletvekilimiz Taytak her fırsatta beldelerimizi, köylerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın dertlerini ve isteklerini dinleyerek yapabileceklerini yapmaktadır. Yapamadıklarını ise neden olmadığını söylemektedir. MHP’li belediye başkanlarımızda milletvekilimiz aracılığıyla Ankara’dan ne talep ediyorlarsa yerine gelmektedir.  Hem Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin hemde belediye başkanlarımızın bize gelen istek ve taleplerini Milletvekilimiz Mehmet Taytak Beye ileterek bir köprü vazifesi görmekteyiz. Sayın vekilimizde bizim il teşkilatı olarak talep ve isteklerimizi olumlu bir şekilde karşılamaktadır. Kendisine buradan Afyonkarahisar halkı adına teşekkür ediyorum. O yüzden milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey hem Afyonkarahisar için hem de partimiz için bir şanstır” dedi.

 “MHP’li Belediye başkanları olarak çok şanslıyız”

MHP’li Belediye Başkanları adına konuşan Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, Milletvekili Taytak’ın, MHP’li belediye başkanlarına her zaman destek verdiğini söyleyerek kendilerinin çok şanslı olduğunu dile getirdi. Afyonkarahisar halkının Kurban Bayramı’nı kutlayarak konuşmasına başlayan Başkan Şahin, “MHP MYK Üyemiz ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey 30 Mart belediye seçimlerinden önce ve sonrasında MHP’li belediye başkanlarımıza çok büyük ilgi ve alaka göstermiştir. Ankara’yla ilgili bir isteğimiz veya bir talebimiz olduğunda kendisi bizzat bizimle ilgilenmiştir. Ben kendisinden halı saha, itfaiye, sulama kanalları gibi isteklerde bulunmuştum. Sağolsun vekilimiz istek ve taleplerimizi yerine getirdi. Seçim öncesi verdiğimiz vaatlerin hayata geçirilmesi noktasında sayın vekilimiz büyük destek vermektedir. Bu desteği ben Kayıhan belediyesi olarak değil, diğer belediye başkanlarımızda almaktadır. Ben buradan belediye başkanlarımız adına kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. MHP’li belediye başkanları olarak kendimizi şanslı görüyoruz” diye konuştu. İlçe başkanları adına Dinar MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, eski belediye başkanları adına Emirdağ eski Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, meclis üyeleri adına İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Zeki Ertürk ve sendika başkanları adına Kamu-sen İl Temsilcisi Mehmet Demir birer konuşma yaparak Afyonkarahisar halkının Kurban Bayramı’nı kutladılar.

 

 

“Ortak değerler üzerinden istişareler yaptık”

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, tüm İslam aleminin ve Afyonkarahisar halkının Kurban Bayramı’nı kutlayarak konuşmasına başladı. Bugünü böyle yaşamak için uzun yıllar hayal ettiğini söyleyen Milletvekili Taytak, “Bayramlaşma programımızda kürsüye gelen her kardeşimiz bir şeyler ifade etti. Temsil ettiği kesim adına özgürce konuşmalar yaptı. Ortak değerler üzerinden istişareler yaptık. Biz burada hem yereli hemde geneli konuştuk. Bir bayram havası içerisinde samimiyetle, ihlasla ve vicdanla elimizdeki teraziyi ortaya koyalım. Eğriyi doğruyu görelim. Ülkücünün eğrisi olmaz. Bazılarının siyasi hesapları var mıdır? Vardır, buda çok doğaldır. Ancak bir şey olmak için birilerini çiğneyerek, birilerinin üstüne basarak hedefe varmak ülkücü harekete yakışmaz. 33 yıldır genel merkezdeyim böyle bir şeye hiçbir zaman tevessül etmedim. Hiç kimsenin de karşısında bundan dolayı mahcup değilim” dedi.

 

“Vatandaşımız için gece gündüz çalışıyoruz”

Genel seçimlerden bugüne kadar il başkanı, belediye başkanları ve yönetici arkadaşlarla beraber olmanın, birlikte olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadığını ifade eden Milletvekili Taytak, “Belediye başkanlarım kendi beldeleri ve ilçelerinde vatandaşlarımıza vermiş olduğu sözleri yerine getirmek adına çok ciddi manada büyük fedakarlıklar yaparak çalışmaya ve hizmet etmeye çalışıyorlar. Bana düşen o kardeşlerime destek vermek olacaktır. 15 belde 3 ilçemize de gereken çalışmayı yerine getiriyoruz. 24 Haziran’dan bu yana Cumhur İttifakında AK Parti’ye her türlü emeği ve fedakarlığı gösterdik. Bununla birlikte devletin pek çok kademesinde bulunan bürokratlar sayesinde bakanlar ya da bakan yardımcıları sayesinde ilime pek çok hizmeti getirmek nasip oldu. Bunun yanında da hemşerilerimizin şahsi ve bürokratik işlemlerinde elimizden geldiğince yardımcı olduk. Vatandaşlarımız için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Hiçbir telefona dönmediğimiz olmadı. İnşallah olmayacak” dedi.

 

“Oralarda çalışan arkadaşlarımıza dokunmayın”

Emirdağ ve Çay belediyelerinde yaşanan sıkıntıları da dile getiren Milletvekili Taytak, “Çay ve Emirdağ ilçelerindeki AK Partili belediye başkanlarını seçimlerden hemen sonra arayarak hayırlı olsun temennisinde bulundum. Başarılarınızın devamını diliyorum dedim. Fakat rica ediyorum dedim. HDP’den belediye devir almadınız. Bizim kardeşlerimizin hiçbiri yanlış iş yapmaz. Hata ve eksiklik her yerde olur. Oralarda çalışan arkadaşlarımıza dokunmayın dedim. Dikkat edin birbirimizi kırmayalım. Ülkenin bekası adına çıktığımız bu yolda bir küçük hesap için birbirimizi yemeyelim. Fakat bu iki ilçe de görüyoruz ki, sıkıntı yaşanıyor. AK Parti Genel Merkezine, AK Parti milletvekillerine tekraren gideceğiz ve oradaki arkadaşlarımıza eziyet etmemeleri gerektiğini, bizim kardeş olduğumuzu, omuz omuza beraber olduğumuzu ve bu Cumhur İttifakının her şeye rağmen içerideki arızaya, dışarıdaki ihanete rağmen inşallah sonuna kadar gideceğini ifade edeceğiz. Hiçbiriniz yalnız değilsiniz. İl ve ilçe teşkilatlarımız yanınızda. Ben yanınızdayım ve en önemlisi bilge liderimiz, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey sonuna kadar yanınızdadır” diye konuştu.

 

 Haber okunma sayısı: 189

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı