16 Ekim 2018 Salı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar teşkilatları Ankara’ya çıkarma yaptı.

-milliyetci-hareket-partisi-mhp-afyonkarahisar-teskilatlari-ankaraya-cikarma-yapti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar teşkilatları Ankara’ya çıkarma yaptı.
06 Aralık 2017 Çarşamba 17:21

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar teşkilatları Ankara’ya çıkarma yaptı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Türkiye Büyük Millet Meclisinde 5 Aralık günü yaptığı grup konuşmasına MHP MYK Üyesi, Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet PARSAK öncülüğünde MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet KARAGÖZ ve yüzlerce partili katıldı. MHP Afyonkarahisar İl ve İlçe Teşkilatları, Belediye Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerinin hazır bulunduğu grup toplantısında tüm katılımcılara Afyonkarahisar’a ait kaymaklı lokum ikram edildi.

 

Grup toplantısının ardından heyet ile beraber öğle yemeği yiyen Parsak, yemek sonrasında TBMM’deki bir konferans salonunda hasbihal etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Parsak, “ bugün burada hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak partimizi ve partimiz nezdinde Afyonkarahisar’ımızı grup toplantımızda yüzlerce kişiyle katılım sağlayarak temsil eden ve Milliyetçi Hareket Partisinin Afyonkarahisar da dimdik ayakta olduğunu herkese kanıtlayan siz değerli Ülküdaşlarıma teşekkür ederim. “dedi. 

Başbuğ Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret eden heyet burada merhum Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i doğumunun 100. yılında rahmetle anarak, dualarla yad etti. 

 

Afyonkarahisar Hareketin Merkezinde

 

MHP Genel Merkezinde Genel Başkanımızla bir araya gelerek çok önemli nasihatler dinlediklerini ve hayır duası aldıklarını kaydeden Parsak, Teşkilatlarımız Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ile görüşerek ülke gündemiyle ilgili gelişmeler konusunda ilk ağızdan Ülkücü Hareketin değerlendirmelerini hareketin merkezinde dinledi ve Lidere olan bağlılığını gösterdi dedi. Parsak, “Dün Başbuğ Alparslan Türkeş’siz Türk Milliyetçiliği arayışında olanlar, bugün Devlet Bahçeli’siz  Milliyetçi Hareket Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisiz Türkiye Büyük Millet Meclisi arzulamaktadır. Ülkücü hareketin liyakatli ve sadakatli kadroları buna asla müsaade etmeyecektir dedi.

BAHÇELİ: Evimdeki Kilimler Bayat’a ait.

MHP Genel Merkezinde Genel Başkan Devlet BAHÇELİ ile bir araya gelen Afyonkarahisar Teşkilatları Genel Başkan Devlet BAHÇELİ’ye konuşmalarının sonunda hediyeler takdim etti.

Dinar İlçe teşkilatı tarafından Halıya dokunmuş olan bir portre, Bolvadin ilçe teşkilatı tarafından, hilaline ve yıldızına Kelime –i Tevhid nakşedilen, keçe üzerine işlenmiş bir Türk Bayrağı, Bayat ilçe Teşkilatı tarafından ise ilçe de üretimi yapılan özel dokuma bir Bayat kilimi takdim edildi.

Genel Başkan Devlet BAHÇELİ Bayat kilimlerinin hikâyesini bildiğini, her dokumanın farklı bir anlam içerdiğini ifade ederek, yıllar öncesinden Bayat’a uğrayıp kilim atölyesini ziyaret ettiğini ve şu an evindeki bütün kilimlerin Bayat kilimi olduğunu dile getirdi.

 

 

 

 

Prof. Dr. Civelek MHP’de 

 

Gerçekleşen Ankara ve genel merkez ziyaretlerinin ardından MHP Afyonkarahisar’da sağlanan birlikteliğin herkese örnek olduğu değerlendirmesinde bulunan Parsak, “Geçtiğimiz süreçte ne yazık ki partimizi bölüp parçalamaya yönelik bir takım kurgu ve parçalama senaryolarına hepimiz şahit olduk. İstifa eden birkaç onluğa nazaran partimize omuz veren 1000’in üzerindeki yeni üyemizi temsilen Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi’nden Prof. Dr. Turan Civelek’in rozetini Liderimiz takmıştır. Yüce Allah birliğimizi daim etsin” dedi.

Milliyetçi Hareketin asil dava birlikteliği, bu hain ve kirli emellere gereken cevabı vererek, Milliyetçi bir duruşla oyunları bozmuş ve bizleri ayrıştırmak isteyenlere de gereken cevabı vermiştir. Milliyetçi Harekette kimsenin görmek istemediği bu tür hareketler, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ‘Oyunları Bozacağız’ söylemiyle tarihe gömülmüş, davamızı kirli amaçlarına alet etmek isteyen cenahlar, ait oldukları karanlık çukurlarına gömülmüştür. Dava arkadaşlarımız örnek teşkil edecek biçimde sağladıkları birlik ve beraberlik tablosuyla hem partimize hem de davamızın gücüne güç katarak, daha güçlü bir şekilde, daha güzel günlere ulaşacağımızı göstermiştir.  dedi.

 

 Haber okunma sayısı: 291

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

MEZARLIKLAR 24 SAAT İZLENECEK

Afyonkarahisar Belediyesi, Kocatepe ve Bayraktepe Mezarlıklarının güvenliğini sağlamak için kamera sistemini

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı