07 Aralık 2019 Cumartesi

GENÇ SAADETTE BAYRAK DEĞİŞİMİ

-genc-saadette-bayrak-degisimi

GENÇ SAADETTE BAYRAK DEĞİŞİMİ
27 Haziran 2019 Perşembe 18:36

 GENÇ SAADETTE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Turgut, görevini Avukat Hakan Bal’a  devretti.

 

Yapılan devir teslim toplantısında konuşan Oğuzhan Turgut,

Cenabı Hakk, yeni göreve gelecek olan başkanımıza ve yönetim kuruluna görevini hakkı ile yerine getirmeyi nasip etsin. Saadet Partisi olarak bizler elhamdülillah güçlü bir teşkilatız çünkü bu gücümüzü inancımızdan, imanımızdan alıyoruz. Rahmetli hocamızın ifadesi ile “ iman varsa imkân da vardır ”der.Dolayısı ile teşkilat yapımızın temelinde inancımız ve imanımız vardır. Bu doğrultuda teşkilatlarımızı çalıştırmak için gayret içerisinde bulunuyoruz. Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Teşkilatı her zaman olduğu gibi Afyonkarahisar‘ın en güçlü teşkilatıdır. Bunun yerine getirilmesi için de çalışmaya gayret gösteririz.

Bu gücün en önünde giden ve çalışmalarımızda öncü kuvvet vazifesini yerine getiren gençlik kollarımızdır. Gençlik kollarımıza yapmış oldukları bu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.

 

 

BAYRAĞI DAHA YÜKSEĞE ÇIKARACAĞIZ.

Yeni görevi devralan Avukat Hakan Bal açıklamasında ;

Oğuzhan Turgut başkanımıza ve yönetim kuruluna yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bizde istişare esastır. Bütün çalışmalarımızı istişareye göre yaparız.

Bu görevle hareket alanımın ve büyük sorumluluğumun bilincindeyim.Gençliğimiz maddi ve manevi anlamda çöküntü içinde olduğunu görüyoruz. Bizler Milli Görüş şuuruyla bu çöküntüyü gidermek için bu yola baş koyduk. Hangi görev verilirse verilsin Allah’ın izniyle son nefesimize kadar bu şuurla hareket edeceğiz.

Milli Görüş olarak altını çizdiğimiz bir cümle var, Önce ahlak ve maneviyat. Ahlak ve maneviyatta hangi noktada olduğumuzu hep beraber görüyoruz, her geçen gün geriye doğru gidiyoruz. Bizler ölçülerimizin başına ahlak ve maneviyatı koymadığımız müddetçe ne yaparsak yapalım insanlarımızı mutlu etme imkânına sahip değiliz.Sadece ben merkezli, çıkar merkezli, menfaat merkezli çalışmalar insanları mutlu etmeyecektir, etmiyor.

Diğer taraftan gençliğimizin içerisinde bulunduğu durumu hep beraber görüyoruz. Gençliğimiz geleceğinden kaygılı, karamsar, ne yapacağını bilmiyor. Dolayısı ile şuan gençlik kolları devir teslim töreni içerisindeyiz, gençliğimizin yapacağı hizmetler önem arz ediyor. Biz onların öncü olmalarını istiyoruz, hayırlı hizmetlerde en önde gitmelerini istiyoruz.

Ama bugün gençliğimiz bu noktada ciddi sıkıntılar içerisindeler. Özellikle son dönemde yaşanan bonzai vakaları, uyuşturucu vakaları, diğer taraftan alkol kullanımının çok küçük yaşlara kadar inmiş olması gençliğimizin durumunu açık ve net bir şekilde ortaya koyuyor, bu noktada da üzerimize çok büyük vazifeler düşüyor. İnşallah rabbim bizlere gençlerimizi bu sıkıntılı süreçten kurtarmayı nasip eylesin.

Afyonkarahisar’da Genç Saadet olarak yeni bir hamle başlatacağız inşaallah. Öncelikle teşkilatlarımızı güçlendirecek, ve özellikle ilçe gençlik teşkilatlarımızı oluşturup, mevcut olanları da hareketlendireceğiz inşallah

 

Gün çalışma günüdür, gün canımızı dişimize takarak çalışma günüdür, tükenmeyen inancımızla bitmeyen heyecanımızla değerlerinin bilincinde olan nesillere ulaşma günüdür. BAYRAĞI DAHA YÜKSEĞE ÇIKARACAĞIZ İNŞALLAH

 Haber okunma sayısı: 173

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı