07 Aralık 2019 Cumartesi

Cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım için yola çıktılar

-cumhur-ittifaki-adayi-binali-yildirim-icin-yola-ciktilar

Cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım için yola çıktılar
22 Haziran 2019 Cumartesi 21:35

 Cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım için yola çıktılar

 

İstanbul'da pazar günü yapılacak olan belediye başkanlığı seçimlerinde oy kullanma hakkı bulunan Afyonkarahisar’daki vatandaşlar AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının organizasyonu ile, Cumhur ittifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek vermek için otobüslerle yola çıktı. Vatandaşları, İl başkanı Av. Hüseyin Sezen uğurladı.

 

23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için oyunu İstanbul’da kullanacak Afyonkarahisarlı vatandaşlar tatillerini yarıda keserek İstanbul’a oy kullanmaya gitti. AK Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve AK Parti binası önünde toplanan vatandaşlar, kendileri için tahsis edilen otobüslere binerek 455 km’lik yaklaşık 5 saat sürecek yola çıktı. Vatandaşları AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ve İl Başkan Yardımcısı Selim Arıcı uğurladı. 

“Çok ciddi bir talep var”

 

Burada bir açıklama yapan Sezen, “İstanbul'da yapılacak olan seçimler için İstanbul'da seçmen olan Afyonkarahisarlı kardeşlerimizi, büyüklerimizi oylarını kullanmaları ve vatandaşlık görevlerini yapmaları için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Bu noktada İstanbul'a gidişlerin organizasyonunu yaparak hemşerilerimizi partimizin önünden yolcu ediyoruz. AK Parti olarak bizler İstanbul'da ikamet eden, ya da herhangi bir vesile ile ilimizin herhangi bir yerinde bulunuyorsa onların oylarını kullanmaları noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Daha önce bununla ilgili çeşitli çağrılar yapmış, vatandaşlarımıza imkânı ya da fırsatı olmayanlar için partimize müracaat üzerine İstanbul'a göndereceğimizi ifade ettik. İnşallah kazasız bir şekilde İstanbul’a ulaşırlar ve oylarını kullanırlar. Bu noktada vatandaşlarımız da çok yoğun ilgi gösteriyor. Çok ciddi bir talep var. Bizler de vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmeye gayret sarf ediyoruz” dedi.

 

“Ne dediysek yaptık ve yine yaparız”

 

“Bu organizasyon ile birlikte İstanbul'da ikamet eden ancak şehrimizde bulunan vatandaşlarımız AK Parti'ye ve Cumhur ittifakının adayı Binali Yıldırım'a yoğun bir teveccüh gösteriyorlar” diyen Sezen, “Bu da bizlere 23 Haziran'da güçlü bir zafere ulaşacağımızın en kuvvetli emarelerini gösteriyor. 23 Haziran’a giderken siyasetimiz açısından oldukça kıymetli ve heyecan verici bir süreç yaşadık. Bu arada bunlarla birlikte siyasetimiz açısından belirli sınamalarla karşılaşıyoruz. Malum kesim sürekli olarak toplumsal kutuplaşmadan şikâyet ediyor ama kendilerinin edindikleri kutuplaştırıcı ve ötekileştirici söylemleri yapaylıkla ve samimiyetsizlikle örtmeye çalışıyorlar. AK Parti’nin ülkemizde 17 yıldan bu yana süren başarı hikayesine tekrar şahit olmayı derin bir heyecanla bekliyor ve diyoruz ki; ‘Ne dediysek yaptık ve yine yaparız.’” İfadelerine yer verdi.

 Haber okunma sayısı: 226

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı