Afyon Belediye Başkanı Adayı MEHMET ZEYBEK

ONKOLOJİ UZMANI DR. UTKU DÖNEM DİLLİ PARKHAYAT’TA

-onkoloji-uzmani-dr-utku-donem-dilli-parkhayatta

ONKOLOJİ UZMANI DR. UTKU DÖNEM DİLLİ PARKHAYAT’TA
22 Eylül 2019 Pazar 11:09

 ONKOLOJİ UZMANI DR. UTKU DÖNEM DİLLİ PARKHAYAT’TA

PARKHAYAT Afyonkarahisar Hastanesi Onkoloji Merkezi, Medikal Onkoloji Uzmanı Dr. Utku Dönem Dilli ile hasta kabulüne devam ediyor.

‘’Biz Büyük Bir Aileyiz’’

Dr. Dilli, PARKHAYAT Afyonkarahisar Hastanesi Onkoloji Merkezi’nde onkoloji hastalarının tedavi süreçlerinde kendisi ve bütün branşlardaki uzman hekimlerle birlikte koordineli bir çalışma yürütüldüğünü ve tedavi süreçlerinde en güncel tedavi metotlarının uygulandığını belirtti. Dr. Dilli, merkezde, onkoloji hastalarının tedavilerinde son yıllarda öne çıkan kişiye özel tedavi yöntemlerinin de başarıyla uygulandığını, hastaların tedavi süreçlerinde hastane bünyesinde bulunan uluslararası standartlardaki tomografi, MR (EMAR), sintigrafi, ultrasonografi, dijital spektral mamografi gibi ileri teknoloji ürünü cihazların da kullanıldığını sözlerine ekledi.

“Kanser Tedavi Edilebilir Bir Hastalıktır”Kanserin günümüzde tedavi edilebilir bir hastalık olduğunu dile getiren Dr. Utku Dönem DİLLİ, onkoloji hastalarının tedavilerinin olumlu yönde ilerlemesi açısından öncelikle moral ve motivasyonlarının yüksek olması gerektiğini ve PARKHAYAT Afyonkarahisar Hastanesi Onkoloji Merkezi’nde tedavi gören onkoloji hastalarına bu konuda her türlü desteği sunduklarını dile getirdi. Dr. Dilli, onkoloji hastalarının sosyal aktivitelerini ve yaşam standartlarını kaliteli bir şekilde devam ettirebilmelerinin tedavi başarısı açısından kendileri ve ailelerinin yanı sıra hekimler için de oldukça önemli bir unsur olduğunu ifade etti.

‘’Muayene Ücreti Yok’’

Onkoloji hastalarının tedavilerinin uzun bir zaman sürecini kapsamasından dolayı hasta ve hasta yakınlarının maddi anlamda da bir takım zorluklarla karşılaşabildiklerini söyleyen Dr. Utku Dönem Dilli,  PARKHAYAT Afyonkarahisar Hastanesi Onkoloji Merkezi’nde onkoloji hastalarının muayene, tetkik ve tedavi işlemlerinin tamamen ücretsiz olarak yapıldığının altını çizdi.

Onkoloji Uzmanı Dr. Utku Dönem DİLLİ Kimdir?

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Utku Dönem Dilli, iç hastalıkları uzmanlığı eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda, onkoloji uzmanlığı eğitimini ise  Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Medikal Onkoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Uzun süredir Uşak Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır. Yaklaşık 3 aydır PARKHAYAT Afyonkarahisar Hastanesi Onkoloji Merkezi’nde hasta kabulünü sürdüren Dr. Utku Dönem Dilli, aynı zamanda Türk Tıbbi Onkoloji Derneği üyesi olup, İnterdisipliner Onkoloji Derneği Uşak Bölge Sorumluluğu görevine de devam etmektedir.

 

 

 Haber okunma sayısı: 217

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı