Afyon Belediye Başkanı Adayı MEHMET ZEYBEK

12 Ağustos 2020 Çarşamba

ERENELER'DE AKÜ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN OPERASYON..!!

erenelerde-aku-ogrenci-ve-ogretim-uyelerinden-operasyon

ERENELER'DE AKÜ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN OPERASYON..!!
18 Aralık 2019 Çarşamba 10:34

 Afyonkarahisar Erenler Mahallesi Muhtarı Hasan Çavlan'a, Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrenci ve Öğretim Üyelerinden karalama operasyonu düzenlendi.Her platformda geleceğe dair büyük planları, Belediye Başkan adaylığı ve Erenler'de Öğrencilerin huzur ve refahı için çok büyük çalışmalar ile adından çok söz ettiren Muhtar Hasan Çavlan'dan rahatsız olan bazı çehrelerin Sosyal Medya Üzerinden Hayvanlar ve Öğrenciler hakkında kötü sözler söylediği Yalan'ını Sosyal medya üzerinden yayılmasını sağlayan ve söylediği yalan yüzünden ortalığı karıştıran öğrenci ve öğretim üyleri, Muhtar Çavlan'ın Savcılığa suç duyurusundan sonra geri adım atarak, özür diledikleri bildirildi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrenci ve Öğretim Üyelerinden karalama kampanyası büyüyünce Türkiye genelinden Sözde Hayvan hakları savunucuları, olayın iç yüzünü bilmeden, karalama kampanyasına katılarak, yüzbinlerce insan Muhtar Hasan Çavlan'a ağıza alınmayacak küfür, hakaret ve tehditler üzerine, Konuyu Savcılığa taşıyan Muhtar Çavlan; Sosyal Medya üzerinden 1 tane Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrencisi ve ona destek veren veren Öğretim Görevlisi Berfu İlter desteği ile karalama kampanyası çığ giibi büyüyerek, küfür ve hakarete dönüşünce olay çığrından çıktığı iddia edildi.


Erenler Mahallesi Muhtarı Hasan Çavlan konuya ilişkin yaptığı açıklamada; 

"Sevgili Erenler ve Afyonkarahisar halkı. Size dün gece başımdan geçen  bazı olaylar hakkında açıklama yapmak istiyorum. Hayatımda daha önce hi,ç görmediğim ve tanımadığım kişi Benimle görüşmüş gibi hakkımda asılsız Akla sığmayan açıklamaları İnstagram Twitter Meclarında paylaşmış, Bu paylaşımın bazı kişiler tarafından desteklenmesi Bu yalan haberin daha fazla ses getirmesine sebeb olmuştur. Bunun ardından yapılan gönderilerin altına iznim olmadan Telefon numaramın paylaşmısından dolayı Türkiyenin Çoğu ilinden Şahsıma Aileme,Küfür,taciz ve tehditler edildi.Olayın ne olduğunu anlayamadan ve daha önceden bazı insanlar tarafından Desteklenmesi kimlerin dost kimlerin düşman olduğu bir kez daha gün yüzüne çıktı.  Bütün bu olaylardan sorumlu kişilerin Yüce Türk adaletinin karşısında hesap vereceğinden şüphesi KESİNLİKlE kuşkusu olmasın.Erenler Mahallesinde muhtarlık yapmaktayım halkın bana teslim ettiği makama mevkiye hakaretler bulunan şahıslarınından Yüce Türk Adaleti, onlara gerekli cevabı verecektir. Bu yaşadığım üzüntüden sayfaya destek veren hakkımda iftira atan taciz girişimininde bulunanlar hakkımı asla ve asla helal etmiyorum" dedi.


Konu ile ilgili olarak Savcılığın soruşturma başlattığını belirten Muhtar Çavlan; Yalan iftira ve karalama ile küfür eden ve bunlara vesile olan her kesin adalete hesap vereceğini, yapılan küfür, hakaret ve tehditleri yapanların yanına kar kalmayacağını belirtti.

HABER: AHMET UÇMAK ( ÖZEL HABER )Haber okunma sayısı: 194

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı