20 Şubat 2020 Perşembe

Cafe De Graf Afyon’un yüzakı, gurur kaynağı oldu

cafe-de-graf-afyonun-yuzaki-gurur-kaynagi-oldu

Cafe De Graf Afyon’un yüzakı, gurur kaynağı oldu
06 Ekim 2016 Perşembe 13:59

 Açıldığı günden buyana gerçekleştirdikleri yenilik ve farklı lezzetlerle Afyonkarahisarlılar’ın ilgi odağı haline gelen Cafe De Graff, her geçen gün gelişerek, ilk defa tadacağınız lezzetleriyle görülmeye değer bir yer. 

Nezih ve kaliteli ortamıyla, farklı konsepti ve birbirinden ilginç lezzetleriyle şimdiden bir marka haline gelen Cafe De Graff, şubeleşme yoluna giderek bir dünya markası haline gelmeyi hedefliyor.

BU LEZZETLERİ MUTLAKA TATMALISINIZ

Kolaylı Grup bünyesinde hizmet veren Cafe de Graff, müşterilerine kaliteli hizmet anlayışıyla dünyanın birbirinden ilginç çeşitli lezzetlerini sunuyor. Mayıs ayında hizmete giren Cafe de Graff’ta dünyanın bütün kahveleri, eşi benzeri olmayan pasta çeşitleri ve unutulmaz tattaki limonata ve çilekli limonata çeşitlerinin tatmadıysanız, çok şey kaybetmişsiniz anlamına geliyor.

AFYON İÇİN ÖNEMLİ BİR KAZANIM

Kafenin kuruluşundan bugüne geldiği noktayı anlatan Kolaylı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kolaylı, Afyonkarahisar halkının yoğun ilgisi ile kendilerine sahip çıktığını söyledi. Böyle bir yatırımın Afyonkarahisar için önemli bir kazanım olduğunu kaydeden Ahmet Kolaylı, kalite ve hizmetten duyulan memnuniyetin her geçen gün daha da arttığını vurguladı. AFYON’UN GURUR KAYNAĞI

Ahmet Kolaylı, “Türkiye genelinde yol üzeri bir tesis olmamızdan kaynaklanan müşteri portföyümüz bulunuyor. Ülkemizin dört bir yanından gelen farklı kültür ve dinamiğe sahip vatandaşlarımız bizden memnun ayrılıyorlarsa bu sadece bizim değil, tüm Afyonkarahisar’ın gurur kaynağıdır. Afyonkarahisar’ın neredeyse ilk görünen yüzlerinden birisiyiz. Bir nevi ilimizi yansıtıyor ve açıkçası yüzakı olduğumuzu düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

HOLLANDA’DAN BİLE TALEP VAR

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi çeşitli ilerimizden yatırımcı bazı vatandaşlardan toplamda 12 tane frençayzing teklifi aldıklarını söyleyen Kolaylı, “Hatta gurbetçi bir vatandaşımız Hollanda’ya böyle bir konsept yapmamız için talepte bulundu. Tüm bunlara bakıldığında doğru yolda emin adımlarla ilerlediğimizi düşünüyoruz. Bu durum az önce de söylediğim gibi sadece bizim değil, tüm Afyonkarahisar’ın bir başarısıdır” diye konuştu. 

AFYON HALKINA TEŞEKKÜRLER

İlerleyen dönemlerde farklı mecralarda birçok proje ve yatırım planladıklarını da kaydeden Ahmet Kolaylı, bunun için AR-GE çalışmalarına hız verdiklerini belirterek, “Gerek yurtiçi, gerek yurtdışı fuar ve organizasyonlara katılarak, hem grubumuzun hem de ilimizin tanıtımını yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. En büyük mutluluğumuz Afyonkarahisar’dan yola çıkarak, kalite ve özgüveni bünyesinde barındıran bir markayı Türkiye’ye hatta dünyaya tanıtmak olacaktır. Ben şahsım adına bizlere sahip çıkan Afyonkarahisar halkına ve siz değerle basın mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi. 
Haber okunma sayısı: 867

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı