12 Temmuz 2020 Pazar

GECEK TERMAL A.Ş. GENEL KURULU YAPILDI

gecek-termal-as-genel-kurulu-yapildi

GECEK TERMAL A.Ş. GENEL KURULU YAPILDI
01 Temmuz 2019 Pazartesi 11:49

 Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan Gecek Termal Anonim Şirketi’nin Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurul’da konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Gecek Termal’de güzel bir sinerji yakalandığını belirtti.

 

 

Gecek havzasındaki termal zenginliğin verimli kullanılması, devremülk sisteminin güzel bir örnek olarak ortaya konulması amacıyla Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan Gecek Termal Anonim Şirketi’nin Olağan Genel Kurulu, Gecek Termal A.Ş. tesislerinde yapıldı.

  

Genel Kurul’a, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüsnü Serteser, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çiloğlu, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çavaş, Gecek Termal A.Ş. ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Şapcı, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve ATSO Meclis Üyesi Mehmet Kurşun, ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol ve Gecek Termal A.Ş. İşletme Müdürü Habib Öztoprak katıldı. Genel Kurul öncesinde heyet, Gecek Termal A.Ş. tesislerinin hamamlarını, çamaşırhanesini ve çevre düzenini inceledi.

 

 

ÇİLOĞLU: ATSO’YA TEŞEKKÜR EDERİZ
Genel Kurul’da konuşan Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Çiloğlu, “Bir önceki yönetimden Bekir Şapcı ile birlikte biz 2013’ten bu yana 1 milyon lira kazanmış ve harcamışız. Bu sene hiç durmadan ağaç diktik. Erkmen Kooperatifi’nden 1200 tane salkım söğüt aldık. Daha önce 3,5 kilometre öteden gelen soğuk su ile sulama yapılıyormuş. Sulama motorları aldık; Akarçay’dan su alıyoruz ve sulama yapıyoruz. Bize katkı veren herkese teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. ATSO Yönetim Kurulu’na ATSO Meclisi’ne, İşletme Müdürü Habib Öztoprak’a da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

“GÜZEL BİR SİNERJİ YAKALANDI”
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de “Siz değerli yönetim kurulu üyelerimize ve çalışanlara teşekkür ediyoruz. 2009’da hep birlikte göreve geldiğimizde Bekir Şapcı Bey ile beraberdiniz. 2013’ten bu yana da bu görevi siz sürdürüyorsunuz.2009’dan bu yana yapılan işler takdir edildi, devremülk sahipleri de devremülk sahipleri olmayanlar da teşekkür etti. Buradaki değişim sözcüklerle anlatılabilecek durumda değildir. Biz çok teşekkür ediyoruz, 2009’da çok problem yaşarız diye düşünmüştük; en rahat ettiğimiz yerlerden biri oldu. Güzel bir sinerji yakalandı. Para harcanarak yapılan işlerin yanı sıra çoğu konu da ikili ilişkilerle çözüldü” ifadelerini kullandı.Haber okunma sayısı: 548

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı