16 Haziran 2019 Pazar

REKTÖR KOÇAK, SERTESER’İ ZİYARET ETTİ

-rektor-kocak-serteseri-ziyaret-etti

REKTÖR KOÇAK, SERTESER’İ ZİYARET ETTİ
11 Aralık 2018 Salı 19:52

 REKTÖR KOÇAK, SERTESER’İ ZİYARET ETTİ

Okan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Koçak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

 

Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Koçak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

“DİNAMİK BİR BAŞKAN”Rektör Koçak, ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Ben Afyonkarahisarlıyım. 16 yaşımdan beri İstanbul’da bulunuyorum. Okan Üniversitesi Rektörü’yüm. Afyon’a rektör olarak ilk defa geldim. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüsnü Serteser, dinamik bir Başkan, benim de yakın dostum, sevgili kardeşim. O’nu ziyaret etmek istedim. O’nun nezdinde sanayicilerimizi, işadamlarımızı ve tüccarlarımızı ziyaret etmiş oluyorum” dedi.

“AFYONLU OLMAKLA GURUR DUYDUK”

Afyonkarahisarlılar’ın bulunduğu her konumda önemli hizmetlere imza attıklarını kaydeden Koçak, “Afyonlu hemşehrilerimiz, bulundukları her yerde sessiz sedasız büyük hizmetler yapıyorlar. Şu dönemde ve bundan önceki dönemde İstanbul’da bir üniversitenin rektörlük makamına erişmiş tek Afyonlu benim. Her zaman Afyonlu olmakla gurur duyduk. Çıktığımız topraklara ne yapabiliriz diye düşündük. Afyon’a tanıtım için geldik. Her yıl geliyoruz. Yarın NG Afyon Otel’de 1200-1500 Afyonlu, üniversiteye hazırlanan öğrencimiz var. Onlara yol göstermek için geldik” ifadelerini kullandı.

SERTESER TEBRİK ETTİ

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getirdi. Serteser, “Öncelikle kıymetli hocama ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hocam Afyon’un yetiştirdiği mümtaz insanlardan, Afyon’dan uzakta olup da Afyon’u unutmayan değerli büyüklerimizdendir. Biz de sık sık görüşürüz. İrtibatımız hiç kopmadı. Bizi sayın hocam Afyon Eğitim Vakfı’nda da uzun yıllardır destekliyor. Kendisinin de belirttiği gibi 2 ay önce Rektör oldu. Çok mutlu olduk, şeref duyduk. Okan Üniversitesi’ne ve eğitim hayatına da çok büyük katkıları olan hocamızı bir kez daha bu vesile ile tebrik etmek istiyorum. Şehrimize ve üniversitesine katkılarının artarak süreceğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

AFYON’A YAKIŞAN BİR BİNA

Serteser, Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Koçak’a ATSO Hizmet Binası hakkında da bilgi verdi. Başkanlık Makamı, Fuaye, Meclis Salonu ve Konferans Salonu ile Güneş Enerjisi Sistemi’ni inceleyen Koçak, “Bu bina gerçekten çok güzel olmuş. Bu binanın yapılmasında emeği geçen başta Sayın Hüsnü Serteser olmak üzere herkese teşekkür etmek gerekiyor. Afyonkarahisar’a yakışan bir hizmet binası olmuş” dedi. Haber okunma sayısı: 525

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
396 hit, 217 ziyaretçi, 235 ziyaret
Bu ay:
799 hit, 484 ziyaretçi, 528 ziyaret
Toplam:
135189 hit, 65205 ziyaretçi, 86413 ziyaret
15 Temmuz Demokrasi Destanı