Afyon Belediye Başkanı Adayı MEHMET ZEYBEK

24 Ağustos 2019 Cumartesi

GENÇ GİRİŞİMCİLER GENEL KURULU YAPILDI

-genc-girisimciler-genel-kurulu-yapildi

GENÇ GİRİŞİMCİLER GENEL KURULU YAPILDI
01 Mayıs 2019 Çarşamba 21:09

 GENÇ GİRİŞİMCİLER GENEL KURULU YAPILDI

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu Genel Kurulu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleştirildi. Genel Kurul’da konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Türkiye için birlikte çalışacağız” dedi.

 

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu Genel Kurulu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) hizmet binasında yapıldı. Genel Kurul’a ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu Doğal Üyesi Hayrettin Güzbey, Afyonkarahisar Belediye Meclis Üyesi Bahattin Savrukoğlu, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan ile Afyonkarahisar ve ilçelerdeki Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri katıldı.

“PROJELERE KAPIMIZ AÇIK”Toplantının açılış konuşmasını yapan TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, “Sizlerden gelecek olan projelere, önerilere kapımız açık. Bundan sonra eğitim programlarımız olacak, ayrıca yurtdışı destekli bir seyahat düşünüyoruz. Bunu da gerçekleştireceğiz. Bizlere destek olan ATSO Yönetim Kurulu Başkanımız Hüsnü Serteser ve ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür ederiz” dedi.

ATSO, A KALİTE HİZMET VERİYOR

Özkan’ın konuşmasının ardından Zafer Kalkınma Ajansı’ndan Uzman Yahya Kişioğlu, Kalkınma Ajansı destekleri hakkında bilgi verdi. ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol da, Oda faaliyetleri hakkında ayrıntılı bir sunum yaptı. Şenol, ATSO’nun TOBB’un Akreditasyon Sistemi’nde A Sınıfı’nda yer aldığını vurguladı.

“SİZLERE ÖNEM VERİYORUZ”

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu’na çok önem veriyor. Özel sektörde ve Meclisler’de çok önemli yerlere geleceğinize eminiz” dedi.

“ŞEHİR İÇİN VOLTRAN’I OLUŞTURDUK”

ATSO’nun şehrin her alanda gelişimi için katkıda bulunduğuna dikkat çeken Serteser, “İki senedir Frig Foto Fest’in ana sponsorluğunu biz yapıyoruz. İki senedir tanıtıma maddi ve manevi katkımız oluyor. Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’a da çok teşekkür ediyorum. 22 aydır Afyonkarahisar’da hizmet veriyor. Afyonkarahisar’ın tanıtımı için çok önemli işler başarıyor. Biz Valimiz’le, Belediye Başkanımız’la, İl Genel Meclisi Başkanımız’la, Rektörlerimizle, diğer kurumlarımızla ve tabii Milletvekillerimiz’le Voltran’ı oluşturarak, Afyonumuz’a hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu kervana siz de katıldınız. Şehrimiz için projeler oluşturmak, bizimle birlikte sizin de göreviniz olacak. Şehrimiz için hayaliniz varsa, bunları bizimle paylaşacaksınız” ifadelerini kullandı.

YILLIK KİRA GELİRİ 3 KATINA ÇIKTI

Serteser, konuşmasına şöyle devam etti:

“Biz şimdiye kadar altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Hizmet binamızı bizden sonraki 50 yılı düşünerek inşa ettik. Şehir merkezimizdeki binamızı yeniden yıkıp yaptık. Yılda 240 bin lira civarında yıllık kira gelirimiz varken, binamızı yeniledikten sonra yıllık kira gelirimiz 900 bin lira seviyesine çıktı. Bunun yanı sıra biz Kalkınma Ajansı ve Avrupa Birliği projelerine önem veriyoruz. Bölgemizde en fazla proje hazırlayan Oda konumundayız.”Haber okunma sayısı: 231

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı