16 Haziran 2019 Pazar

YILIN İLK TOPLANTISI AFBEL TERMAL OTEL´DE YAPILDI

yilin-ilk-toplantisi-afbel-termal-otelde-yapildi

YILIN İLK TOPLANTISI AFBEL TERMAL OTEL´DE YAPILDI
03 Ocak 2019 Perşembe 17:21

                Afyonkarahisar Belediye Meclisi, yılın ilk toplantısını Belediye Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında gerçekleştirdi.AFBEL Termal ve SPA Otel’de yapılan toplantı, bir önceki toplantıya ait tutanak özetinin okunmasıyla başladı. Belediyemiz bir önceki yıl gelir ve giderleri ile hesap kayıt ve işlemlerinin kontrolü için Denetim Komisyonu oluşturuldu.  Yapılan Mustafa Albay, Mahmut Karcı ve Mehmet Soner Denetim Komisyonu Üyeliklerine seçildi.

Belediyemiz Zabıta ve İtfaiye Personeline 2019 Yılında verilecek fazla mesai ücretinin tespiti hakkındaki teklif oy birliği ile kabul edildi.  Belediyemiz tarafından Hıdırlık Mevkiine kurulan termal kamera ve tüm aparatlarının Kent Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında değerlendirilmek üzere İl Emniyet Müdürlüğüne devredilmesi talebi hakkında teklif oy birliği ile kabul edildi.

25-27 NİSAN SAĞLIK KONGRESİ YAPILACAK

          Belediyemiz ve Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi arasında "Kitap Okuma Yarışması" kapsamında ortak işbirliği protokolü yapılması, yapılacak protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a yetki verilmesi hakkında teklif oy birliği ile kabul edildi.

İlimizin Sağlık ve Termal turizmine katkı sağlamak amacıyla, 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında İlimizde Sağlık Kongresi yapılmasına yönelik Belediyemiz ile Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi arasında işbirliği protokolü düzenlenmesi, yapılacak protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a yetki verilmesi hakkında teklif oy birliği ile kabul edildi.Dörtyol Mahallesinde yapılan parka Savcı Osman Çabuk Parkı ismi verilmesi yine Selçuklu Mahallesinde yapılan parka ise Prof.Dr. Veysel Eroğlu Parkı isminin verilmesi talebi hakkında teklif kabul edildi.  İşletme Müdürlüğü tarafından işletilen Sporcu Konaklama Tesisinde ve Karayolları Parkı Sosyal Tesislerinde satışı yapılacak olan yiyecek içecek ücret tarifeleri belirlendi.          Beşir Derneği ile işbirliği yapılarak Suriye’deki vatandaşlarımıza 20 bin TL civarında un gönderilmesi hakkındaki teklif oy birliği ile kabul edildi. Toplantıda ayrıca Trafik Komisyon Raporları, Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporları ile Plan Bütçe Komisyon Raporları ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Raporlarının da görüşülerek karara bağlandı. Bir sonraki meclis toplantısının 1 Şubat Cuma günü saat 18:00’de yapılmasının kararlaştırılmasıyla toplantı sona erdi. 

 Haber okunma sayısı: 239

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
396 hit, 217 ziyaretçi, 235 ziyaret
Bu ay:
799 hit, 484 ziyaretçi, 528 ziyaret
Toplam:
135189 hit, 65205 ziyaretçi, 86413 ziyaret
15 Temmuz Demokrasi Destanı