Afyon Belediye Başkanı Adayı MEHMET ZEYBEK

25 Ağustos 2019 Pazar

Osman Geyik Ahmetpaşa’da yeniden aday..

osman-geyik-ahmetpasada-yeniden-aday

Osman Geyik Ahmetpaşa’da yeniden aday..
08 Şubat 2019 Cuma 08:44

 Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesine bağlı, Ahmetpaşa beldesi belediye Başkanı Osman Geyik yeniden Ak Parti’den belde de aday gösterildi.

 

 

Başkan Geyik kameralarımıza adaylık sürecini değerlendirerek, beldede 15 yıldır belediye başkanı olduğunu bu zaman zarfında, Ahmetpaşa’ya çok güzel hizmetler kazandırdığını ifade etti. Beldede öncelikle alt yapı sorununun tamamının çözüldüğünü ifade eden başkan Geyik, kanalizasyon ve içme suyunda Ahmetpaşa’nın 50 yıl sorun yaşamayacağını söyledi.

  

Alt yapı tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde kasabanın tüm cadde, sokak ve mahallerinde halkı çamurdan kurtarmak adına, kilitli parke çalışmalarını yaptıklarını, yaklaşık 250 bin metrekare kilitli parke taşı döşediklerini ifade eden başkan Geik, Diğer yandan, kasabada bulunan mahallelere çocuk parkları yaptıklarını, kasabada okuyan öğrencilerin kırtasiye ve eğitim anlamında sürekli yanlarında olduklarını belirtti.

 

Kasabaya çok güzel bir gölet ve mesire alanı yaptıklarını, gerek kasaba halkının, gerekse dışardan gelecek bir misafirin gönül rahatlığı içerisinde, burada ailesi ile birlikte vakit geçirebileceklerini kaydetti. Belediyenin kapısından kendisine oy vermiş ya da vermemiş kimler varsa, kimsenin boş dönmediğini, bu anlamda sürekli kasaba halkının yanında olduklarını ifade eden başkan Geyik, son derece şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile kasabayı yönetmeye çalıştıklarını ifade etti.

 

Ahmetpaşa beldesinde Afyonkarahisar’da bir ilki gerçekleştirdiklerini ifade eden başkan Geyik, TOKİ’nin kasabaya 100 adet birer katlı son derece havası temiz, zemini sağlam, gerek yeşil alanları ile, gerek sosyal tesisleri ile toplamda, 100 aileyi bu imkandan faydalandırdıklarının altını çizdi. Kuraların çekildiğini yakın zamanda da evlerin teslim edileceğini ifade etti.

 

Belediye ye son sistem hem sulu , hem de köpüklü söndürme kapasitesine sahip bir itfaiye, bir adet harfiyat kamyonu, bir adet ambulans, bir çöp toplama aracı aldıklarını ifade eden Başkan Geyik, yakın zamanda yol süpürme aracını da kasabaya kazandıracaklarının altını çizdi. Halkın teveccühünü kazanarak yeniden seçildiği takdirde Ahmetpaşa’ya daha çok güzel hizmetler kazandıracağını beyan eden başkan Geyik, yeni projeleri arasında buluanan bazılarını da kamuoyu ile paylaştı.

 

Yeni dönemde kasabaya günes tarlası yani GES projesiyle kasabayı buluşturacaklarını, bu sayede kasabanın aydınlatılmasında ve sulama işlerinde toplanan elektriğin, kullanılacağını ve aylık 60 bin lira gibi bir geliri kasabaya kazandıracaklarını ifade etti. Gençleride unutmadıklarını söyleyen başkan Geyik, Gençlere yönelik kapalı halı saha, fitnes ,voleybol, basketbol gibi kapalı alan içerisinde gerek kafeteryası ve duş alanları ile birlikte, güzel bir kompleksi kazandıracaklarını ifadelendirdi.

 

Ayakları yere basan projeler ile kasaba halkının huzuruna çıktıklarını söyleyen başkan Geyik, kendisine 15 yıldır teveccüh gösteren ve kendisini başkan seçen kasaba halkına, teşekkür etti. 31 Martta yapılacak olan, mahalli idareler yerel seçimlerinde kasabanın huzurlu, ve barışçıl bir seçim geçirmelerini arzu ederek, kasaba halkının tamamına sağduyulu olmalarını, kimsenin kimseye kızmadan tamamen saygı ve sevgi çerçevesinde bir seçim geçirmelerini temenni ederek, kasaba halkına saygılar sundu.

 

Ardından haber ekibi kasaba da bulunan Pazar yerinde seçimlere yönelik halkın nabzını tuttu.

HABER: İSMAİL ÖGEDAY     KAMERA: AHMET UÇMAK          “VİDEO HABER”

 

 Haber okunma sayısı: 1020

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

meclis-2-eylulde-toplaniyor

MECLİS 2 EYLÜL´DE TOPLANIYOR

24 Ağustos 2019 Cumartesi 21:04
genc-yeteneklerden-baskan-zeybeke-ziyaret

GENÇ YETENEKLERDEN BAŞKAN ZEYBEK´E ZİYARET

24 Ağustos 2019 Cumartesi 21:03
haydi-cocuklar-koroya

HAYDİ ÇOCUKLAR KORO´YA

24 Ağustos 2019 Cumartesi 21:01
yatirimcinin-gozu-emirdagda

Yatırımcının Gözü Emirdağ'da

24 Ağustos 2019 Cumartesi 20:58
zafer-haftasi-kutlama-etkinlikleri

ZAFER HAFTASI KUTLAMA ETKİNLİKLERİ

22 Ağustos 2019 Perşembe 22:51

GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı