20 Kasım 2019 Çarşamba

HALKIN ADAMI HALKIN İÇİNDEN ÇIKMADI

halkin-adami-halkin-icinden-cikmadi

HALKIN ADAMI HALKIN İÇİNDEN ÇIKMADI
02 Haziran 2019 Pazar 11:15

 Ramazan ayı boyunca Afyonkarahisar Belediyesi tarafından şehrin çeşitli noktalarında kurulan mahalle iftarlarında Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, sevgiyle, muhabbetle, gönülden kurulan ve paylaşılan iftar sofralarında vatandaşlarla beraber olmayı tercih etti.  Belediyemiz Sosyal Tesislerinde özenle, usta aşçılar nezaretinde hazırlanan birbirinden lezzetli iftar menüleri bir ay boyunca tam 95 bin 881 kişiye ulaştı.

 

HALKIN ADAMI HALKIN İÇİNDEN ÇIKMADI

TEŞEKKÜRLER AFYONKARAHİSAR

          Afyonkarahisar Belediyesi, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst düzeye çıktığı Ramazan ayında, iftar çadırları ve dağıtım noktalarıyla bu yılda vatandaşlarımıza sofralarını açtı. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, sevgiyle, muhabbetle, gönülden kurulan ve paylaşılan iftar sofralarında vatandaşlarla beraber olmayı tercih etti.           Belediyemiz Sosyal Tesislerinde özenle, usta aşçılar nezaretinde hazırlanan birbirinden lezzetli iftar menüleri bir ay boyunca tam 95 bin 881 kişiye ulaştı. Bu süreçte 20’ye yakın mahallede kurulan iftar sofralarında vatandaşlar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i adeta bağrına bastı.

SEVGİMİZİ EKMEĞİMİZİ PAYLAŞTIK

            Zengin-fakir tüm mahalle halkının katılabildiği iftar yemeklerinde mahalle sakinleriyle birlikte aynı sofrada iftar yapan Başkan Zeybek kendisine ulaşılabilirliği daha da kolaylaştırarak, halkın istek ve sorunlarını birebir dinledi. Ramazan ayının ruhuna uygun olarak birlik, beraberlik ve dayanışma örneğinin en güzel esintilerinin yaşandığı iftar sofraları, renkli görüntülere de sahne oldu

           Kendisine gösterilen yoğun ilgiyi karşılıksız bırakmayan Başkan Zeybek, “Mübarek Ramazan Ayı’nın hemen hemen her iftarında vatandaşlarımızla bir arada oruç açmak bizlere ayrı bir mutluluk verdi. Sağolsunlar hemşehrilerimiz gönül sofralarımıza adeta akın etti. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayarak gönül sofralarımıza katılan Afyonkarahisar Valimiz Mustafa Tutulmaz’a Milletvekillerimiz Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’e AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Sezen ve tüm teşkilat üyelerine, Belediye Meclis Üyelerimiz ile il protokolüne ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

RAMAZAN AYININ RUHUNA YAKIŞTI

        Veysel Karani ve Hoca Ahmet Yesevi Mahalle sakinlerinin katılımlarıyla Sahipata Mahallesi’nde ortaklaşa düzenlenen mahalle iftarları sırasıyla Akmescit, Fakıpaşa ve Sümer Mahallesi, Olucak ve Taşpınar Mahalle sakinlerinin katılımıyla Çavuşbaş Mahallesi’nde Ataköy Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi sakinlerinin katılımıyla Yarenler Mahallesi’nde, Kışlacık Mahallesi, M. Fevzi Çakmak Mahallesi, Eşrefpaşa Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi ve son olarak Fatih Mahalesi’nde sona erdi.

 Haber okunma sayısı: 278

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı