Afyon Belediye Başkanı Adayı MEHMET ZEYBEK

12 Ağustos 2020 Çarşamba

BAŞKAN ZEYBEK´TEN VOLEYBOLCULARA MORAL

baskan-zeybekten-voleybolculara-moral

BAŞKAN ZEYBEK´TEN VOLEYBOLCULARA MORAL
01 Eylül 2019 Pazar 00:26

 Afyonkarahisar’ı 2018-2019 sezonunda Efeler Liginde temsil eden Yüntaş Voleybol takımı bu sene tekrar bir üst lige gözünü dikti.

BAŞKAN ZEYBEK’TEN VOLEYBOLCULARA MORAL

         Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Afyon Yüntaş Voleybol takımı antrenmanını ziyaret ederek oyunculara moral verdi.
      Afyon Yüntaş Voleybol takımı Afbel Termal Otel’in Kapalı Spor Salonundaki çalışmaları antrenörleri Burak Hascan ve Yardımcı Antrenör Ömer Faruk Pınar nezaretinde devam ediyor. Antrenmana Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kulüp Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner ve yöneticileri izledi.

BAŞARILI OLACAĞINIZA YÜREKTEN İNANIYORUM

Yeni sezonunuz hayırlı olmasını temenni eden Başkan Zeybek, voleybolculara Valimiz Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanlarındayız” dedi.
2018-2019 sezonunda bitmesiyle birlikte kısa sürede yönetimi oluşturduklarını söyleyen Başkan Zeybek, “sezonun fikstürü çekilmesinin hemen ardından takımımız çalışmalarına başladı. Başarılı bir sezon geçireceğinize yürekten inanıyoruz” dedi.

“HEDEFİNİZİ ŞİMDİDEN BELİRLEYİN”
          Voleybol takımımızın bir üst lige çıkacağına yürekten inandığını söyleyen Vali Mustafa Tutulmaz ise. Sporun tek galibi dostluğun, kardeşliğin ön planda olduğu bir lig olması diliyorum. Spor her ne kadar fizik gücüyle olsa da bence de beyinde başlıyor.  Spor uğraşanlar yetenek sahibi olan kişilerdir. Biliyorsunuz rakibine göre bir adım daha fazla adım atan kişi her zaman kazanmıştır. Sizlerden bir isteğim var. Önce takım antrenmanlarında ve maçlarda bir adım daha atmanızı daha fazla terlemenizi tasfiye ediyorum. Antrenmanınız 45 dakika ise siz 46 dakika daha fazla antrenman yapınız. Haberlerde görüyoruz. Meşhur bir sporcu antrenmanlarından sonra en az 1 saat daha fazla başlıyor. Geçen sezonu üst liglerde Afyonkarahisar olarak hazır değildik. Beyin olarak şimdiden ligi kaçıncı sırada bitireceğinizi hedef olarak belirleyiniz.” dedi.

“EFELER LİGİNE ÇIKACAĞIZ”

Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Orhan Küçüksağrıcı ise 24 yıldan beri Afyonkarahisar’ın tüm branşların gelişimi için federasyon olarak çaba sarf etiklerini söyleyerek . “Maddi imkânlarımız sınırlı olmasına rağmen Afyonkarahisar Belediyemiz ve federasyon üyelerimizle imkânlarıyla amatör kulüplerimize destek oluyoruz. Şehrimizin her türlü spor dallarını renk ayırımı olmaksızın desteklemeliyiz. Biliyoruz ki inanırsak başaracağız. Voleybol olarak tekrar Efeler Ligine çıkacağız” diye konuştu.
Konuşmalarının ardından Afyon Yüntaş Voleybol takımının antrenörü Burak Hascan oyuncuları tek tek Başkan Zeybek ve Vali Mustafa Tutulmaz’a tanıttı. Başkan Zeybek voleybolculara baklava ikram etti.Haber okunma sayısı: 271

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı