Afyon Belediye Başkanı Adayı MEHMET ZEYBEK

27 Eylül 2020 Pazar

BAŞKAN ZEYBEK´TEN ATSO ESOB VE SÖZ MARKETLERE TEŞEKKÜR

baskan-zeybekten-atso-esob-ve-soz-marketlere-tesekkur

BAŞKAN ZEYBEK´TEN ATSO ESOB VE SÖZ MARKETLERE TEŞEKKÜR
09 Temmuz 2020 Perşembe 14:47

           Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, pandemi sürecinde “Afyon İçin Vefa Vakti” kampanyasına destek veren Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) ve Söz Marketleri ziyaret etti.

Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser ve ATSO Meclis Başkanı  Mehmet Sıtkı Merdivenci Beye ve yönetim kurulu üyelerine kampanyaya desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Zeybek, “1 Nisan 2020 günü Belediyemizde bir araya gelerek “Afyon İçin Vefa Vakti” için kampanyasına Afyonkarahisar Belediyesi, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Afyonkarahisar Ticaret Borsası, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği, MÜSİAD, AFSİAD, TÜMSİAD, Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve diğer toplum örgütleri destek oldular” dedi.
 

"KAMPANYAYI DUYAR DUYMAZ DESTEK VERDİLER"


            Hayırsever işadamlarımızın kampanya öncesi hedeflenen rakamdan fazlasını ortaya koyduklarını ifade eden Başkan Zeybek; “ İşsiz kalan, dükkânlarını kapatmak zorunda olan küçük esnafımız ve ihtiyaç sahiplerine bir nebze olsun yanlarında olduğumuzu göstermek için ilk hedefte 10 Bin gıda paketi toplayabilir miyiz? diye yola çıkmıştık. Sağ olsun Afyonkarahisarlı ticaret erbabı olan hemşehrilerimiz işadamlarımız bizim kampanyamızı duyar duymaz destek verdiler. İlk ayımızda 10 Bin paketin üstünde bir rakama geçmiştik. Afyonkarahisar’ımızın tüm mahalle ve sokaklarında ulaşmadığımız kimse kalmadı. 2 fasıl halinde gıda paketlerimizi dağıtımı yapıldı. Elimizde az miktarda gıda paketi bulunuyor. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahiplerine bu paketlerimizi dağıtacağız” dedi.  
 

“HAYIR SAHİPLERİ İLE İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ BİRARAYA GETİRDİK”
Gıda paketlerinin Belediyemiz Yardım Hizmetleri Birimi tarafından dağıtıldığını söyleyen Başkan Zeybek, “Afyonkarahisar Belediyesi olarak bizler organizasyon kısmını yaparak, hayır sahipleri ile ihtiyaç sahiplerini bir araya getirdik. Belediyemizin Yardım İşlerindeki ekip arkadaşlarımız gıda paketini gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar. Bizi yalnız bırakmayan ATSO yönetimine bize destek veren önümüzü açan ilimizin önde gelen iş adamlarına kampanyaya maddi manevi desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Bizde kampanyamıza destek veren kurum kuruluş ve iş adamlarımıza yerlerine giderek teşekkür belgesini takdim ediyoruz. Yapmış olduğu hayır ve hasenatlar karşılığını daha fazlasını alacaklardır” dedi.

"HEDEFİMİZİN ÜZERİNE ÇIKTIK"

         Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ATSO Başkanı Hüsnü Serteser ise “Bu anlamlı ziyaretten dolayı Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e çok teşekkür ediyorum. Pandemi sürecinin başlaması ile birlikte Belediye Başkanımız beni aradı. Başka bir ilin yapmış olduğu kampanyanın değişik bir örneğini Afyonkarahisar’da yapmak istediğini bizlere iletmişti. Bizde ATSO olarak memnuiyetle yapabileceğimizi ilettik. Afyonkarahisar Belediyesi başkanlığında toplandık. Kampanyayı biraz daha fazla genişlettik. İlimizin önde gelen sivil toplum kuruluşları ile birlikte Belediyemizde bir toplantı yaptık. İlk toplantımızda tüm STK’lar katılmayı kabul ettiler. Eski Valimiz Mustafa Tutulmaz “Afyon İçin Vefa Vakti” olarak belirledi. Sonucunda ilk hedefte 10 Bin tane gıda paketi olarak düşünmüştük. Ama görüyoruz ki hedefimizin üstünde bir rakam çıktı. Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası olarak bu anlamlı organizasyona bin paketle destek olduk.  Böyle güzel, hayırlı kutsal bir organizasyonu tamamlamış olduk.  Destek veren tüm iş adamlarımıza ihtiyaç sahibi olan hemşerilerimize gıda palet gönderen Belediyemize de teşekkür ederiz” dedi.

BAŞKANIMIZ ÖNCÜLÜK ETTİ
ATSO Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci ise birlik ve beraberlik içerisinde kampanyaya destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyerek kampanyaya öncülük eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti. Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Abdulkadir Konak ve Söz Marketleri Ortaklarından Ali Rıza Gürakar ve Mehmet Siper ise kampanyaya destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür ettiler.Haber okunma sayısı: 87

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
248 hit, 156 ziyaretçi, 164 ziyaret
Bu ay:
644 hit, 292 ziyaretçi, 316 ziyaret
Toplam:
140720 hit, 68158 ziyaretçi, 90205 ziyaret
15 Temmuz Demokrasi Destanı