Afyon Belediye Başkanı Adayı MEHMET ZEYBEK

19 Şubat 2019 Salı

Afyon Şehir Dergisi

Bakan Eroğlu Afyonkarahisar’a Yatırım Müjdeleriyle Geldi

bakan-eroglu-afyonkarahisara-yatirim-mujdeleriyle-geldi

Bakan Eroğlu Afyonkarahisar’a Yatırım Müjdeleriyle Geldi
01 Temmuz 2018 Pazar 02:33

 Memleketi Afyonkarahisar’a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 27. dönem milletvekilliği mazbatasını alarak bundan sonraki dönemlerde halkın hizmetine sunulacak yatırımlarında müjdesini verdi.
 

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na ilimizdeki temaslarında Vali Mustafa Tutulmaz, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, İGM Başkanı Salih Sel, İlçe Kaymakamları ve Belediye Başkanları eşlik etti.

 

İscehisar İlçesini ziyareti ile başlayan programın devamında İl Seçim Kurulu Başkanlığından 27. Dönem Milletvekilliği Mazbata Alımı ile Şuhut ve İhsaniye İlçeleri ziyaretlerini gerçekleştiren Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu halkın büyük ilgisiyle karşılandı. 

Millete Hizmet Etme Aşkıyla Yaşayacağız

 

Temasları sırasında 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi hakkında düşüncelerini paylaşan Bakan Eroğlu; “Türkiye 24 Haziran’da güzel bir seçim geçirdi. Yaklaşık % 90’a yakın bir katılımla Dünya’da demokrasi açısından ders verdi. Dünya’da pek çok ülkede % 40-50 bile katılım olmaz. % 40-50 iştirakle seçim yapılır. Bizde vatandaşın seçime büyük bir alakası vardı. Bu da bütün Avrupa’ya ve Amerika’ya demokrasi açısından bir örnek oldu. Seçim huzur içerisinde geçti. Biz bundan sonra da bütün Afyonkarahisar’ın ve 80 milyonun hizmetkârı olacağız. Artık birlik, beraberlik ve kardeşlik tam manasıyla tesis edecek. Aynı zamanda bizler başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere milletvekili olarak bütün milletimizin hizmetkârı olmanın gururunu yaşayacağız. Bu can bu tende olduğu müddetçe ölünceye kadar milletimize hizmet etmenin aşkıyla yaşayacağız” dedi.

 

Sizlerle Bir Araya Gelmek Bizlere Güç Veriyor 

 

İscehisar, Şuhut ve İhsaniye ilçelerinde halka seslenen Bakan Eroğlu: “Bugün buraya Bakanlığımızın sayısız yatırımlarını sizlerle paylaşmak için geldik. Sizlerle bir araya gelmek bizlere her zaman güç vermektedir. İlimize bugüne dek kazandırdığımız yatırımlara yenilerini ekleyeceğiz ve ilimizin kalkınmasına katkı sunacağız. Yani halkımızdan aldığımız gücü yine halkımızın hizmetinde kullanacağız. Hedefimiz Afyonkarahisar’ı tüm ilçelerini, belde ve köylerini daha modern ve daha yaşanılabilir hale getirmektir. Çünkü sizler her hizmetlerin en iyisine layıksınız.” dedi.

 

Bu Şehir Her Şeyin En Güzeline Layıktır

 

Bizler sizlere hizmet için varız diyerek sözlerine devam eden Bakan Eroğlu; “Elimizden geldiğince sizlere hizmet etmek adına yatırımlar ve hizmetler yapmaya devam ediyoruz. Bizim için Afyonkarahisar’ın her bir köşesinin ayrı bir kıymeti vardır. Bu şehir her şeyin en güzeline layıktır. Devletimiz ve hükümetimiz yatırımlar ve hizmetlerle sizlere her zaman destek olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bundan sonraki süreçte de yeni yatırımlar, yeni projeler ve hizmetler ile çalışmaya devam edeceğiz. Yapılacak yeni yatırımların ilimize ve tüm hemşerilerime hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu şehrin bir evladı olarak her zaman sizlere hizmet etmeye devam edeceğim” ifadelerini kullandı.
Haber okunma sayısı: 645

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ALT KATEGORİLER


GÜNDEM

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

MEZARLIKLAR 24 SAAT İZLENECEK

Afyonkarahisar Belediyesi, Kocatepe ve Bayraktepe Mezarlıklarının güvenliğini sağlamak için kamera sistemini

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı