Afyon Belediye Başkanı Adayı MEHMET ZEYBEK

12 Ağustos 2020 Çarşamba

Milletvekili Taytak’tan Afyon Ticaret Borsasına ziyaret

-milletvekili-taytaktan-afyon-ticaret-borsasina-ziyaret

Milletvekili Taytak’tan Afyon Ticaret Borsasına ziyaret
01 Eylül 2019 Pazar 00:10

 Milletvekili Taytak’tan Afyon Ticaret Borsasına ziyaret

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler’i ziyaret ederek Afyon mermerinden yaptırılan haşhaş motifli Türk Bayrağını hediye etti.

 

Zafer Haftası etkinlikleri çerçevesinde arda kalan zamanlarda il genelinde bir dizi ziyaretlere bulunanMHP Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan ile birlikte Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler'i ziyaret etti. Milletvekili Taytak, Başkan Mühsürler ile ilimizin hayvancılık sektörü konusunda istişare de bulundu. Afyonkarahisar’ın başlıca gelir kaynağının tarım ve hayvancılık olduğunu söyleyen Milletvekili Taytak, Afyonkarahisar'da hayvancılığın gelişmesi noktasında önemli çalışmalarda bulunduklarını ifade etti. İlimize hayvan kontrol ve dinlendirme istasyonu kurulması noktasında çalışmalar başlattıklarını ifade eden Milletvekili Taytak, "Geçtiğimiz aylarda mecliste ilimize hayvan giriş kontrol noktasının kurulmasıyla ilgili talepte bulunduk. Afyonkarahisar’da kurulacak olan kontrol noktası ile ilimiz hayvancılık sektörüne ve istihdamına önemli ölçüde katkı sağlayacaktır. Bu projeyle Ege bölgesi ve Çanakkale'ye, ilimiz üzerinden İstanbul’a ve Trakya bölgesine gerçekleştirilecek olan hayvan nakillerinin daha güvenli olması yönüyle de önemlidir. İlimiz konum itibari ile Ege’nin giriş noktası olarak, avantajlı bir yerdedir.  Afyonkarahisar’a kurulacak bir kontrol noktası ilimiz hayvancılık sektörüne katkı sağlamasının ötesinde, sunacağı istihdam imkânı yönüyle de tarafımızca değerli görülmektedir” dedi.

 

Başkan Mühsürler’den Milletvekili Taytak’a teşekkür

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler, Milletvekili Taytak'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Milletvekili Taytak'ın hayvancılık sektöründe yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ettiklerini dile getiren Başkan Mühsürler, Afyonkarahisar'da hayvancılığın gelişmesi noktasında verdiği özverili çalışmalarından dolayı Milletvekili Taytak'a teşekkür etti. Ziyaret sonunda Milletvekili Taytak, Başkan Mühsürler’e Afyon mermerinden yaptırılan haşhaş motifli Türk Bayrağını hediye etti.Haber okunma sayısı: 317

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ALT KATEGORİLER


GÜNDEM

Erkmen'de Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Muhammed Bayram'ın kaybettiği anket

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı