19 Aralık 2018 Çarşamba

ATSO 12. SPOR OYUNLARI ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

-atso-12-spor-oyunlari-odul-toreni-duzenlendi

ATSO 12. SPOR OYUNLARI ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ
01 Ocak 2018 Pazartesi 12:19

 ATSO 12. SPOR OYUNLARI ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

12.’si düzenlenen ATSO Spor Oyunları Ödül töreni Vali Sayın Mustafa Tutulmaz, Protokol Üyeleri, STK Başkanları,  ATSO Meclis Üyeleri ve Üyelerimizin katılımıyla ATSO Meclis Salonunda düzenlendi.

Ulusumuz ve Afyonkarahisar’ımız için önemli bir gün olan 29 Ağustos 2017 tarihinde Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında açılışını gerçekleştirdiğimiz 12. Spor Oyunları Halat Çekme, Penaltı Atışı, Bilek Güreşi, Ayran İçme, 100 metre ve 400 metre Koşu müsabakaları ile başlayarak, 23 Kasım 2017 tarihinde Basketbol final maçı ile sona ermiştir.

Ödül törenimizde ilk olarak açılış konuşmalarını Spor Oyunları Komitesi Başkanı Gürcan Aşçı gerçekleştirdi. Sayın Aşçı “Bu yıl on ikincisini gerçekleştirdiğimiz ATSO Spor Oyunları birlik, beraberlik ve dostluğun ön plana çıktığı, sportif rekabetin centilmence gerçekleştiği ve firmalarımız arasında kaynaşmanın hat safhada olduğu bir etkinlik olarak gerçekleşti. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Spor Oyunlarının amacı, üye firmalarımızın çalışanlarına spor yapma imkânı sağladığı gibi, aynı zamanda sosyal sorumluluk bilincini de yerine getirmesine katkı sağlamaktır.” dedi ve ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser söz aldı.

Sayın Serteser “Bildiğiniz üzere ATSO Spor Oyunları, 2006 yılından bu yana Odamız üyeleri katılımı ile gerçekleşmektedir. Yoğun katılım ve ilgi sayesinde ATSO Spor Oyunları ilimizde ve bölgemizde örnek bir faaliyet olarak gösterilmektedir. Farklı sektörlerde yer alan üyelerimizi ve çalışanlarını bir araya getiren, en küçük işletmeden en büyük şirketlere kadar tüm üyelerimizin katılımına açık olarak gerçekleşen Spor Oyunları, çok zengin bir içerik ve program ile iş dünyasını sportif platformda bir araya getirmektedir.  Güzel, eğlenceli ve zevkli bir organizasyon olarak gerçekleşen spor oyunlarında kıran kırana ve centilmence gerçekleşen müsabakalara şahit olduk. Geleneksel olarak düzenlenen 12. Spor Oyunlarının gerçekleşmesinde emeği geçen başta Firmalarımız olmak üzere ATSO Spor Komitesine, Ana Sponsorumuz Ahmet Öndünç İnşaat Anonim Şirketi sahibi Ahmet Öndünç Bey’e, Organizasyon Sponsorumuz Derin Tarım ve Süt Ürünleri Limited Şirketi Sahibi Osman Derin Bey’e ve diğer etkinlik sponsorlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum.” dediATSO Meclis Başkanı Sayın Mehmet Sıtkı Merdivenci yaptığı konuşmada “Üye firmalarımızın katılımı ile gerçekleştirilen ve centilmenliğin öne çıktığı bir spor oyunlarının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sosyal sorumluluk anlamında, insanları kaynaştırma, spora teşvik etme ve sporun her türünde faaliyet gösterme anlamında önemli bir organizasyon olan ATSO Spor Oyunları, ilimizde faaliyet gösteren firmaları bir araya getirmeye devam etmiştir. 12. kez başarıyla tamamladığımız Spor Oyunları’nda emeği olan başta tüm katılımcılara, değerli komitemize ve olmazsa olmaz sponsorlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, hepinizi saygı ve sevgilerim ile selamlıyorum” dedi

Son olarak Afyonkarahisar Valisi Sayın Mustafa Tutulmaz konuşma gerçekleştirdi “ gerçekten güzel bir etkinlik 3 ay süre ile devam eden bir etkinliğe ev sahipliği yapabilmek bunu organize edebilmek ve başarılı bir şekilde de 12 yıl devam ettirebilmek alkışa değer bir etkinlik emeği geçen herkesi huzurlarınızda kutlamak isterim. Spor rekabetin, kazanma isteğinin en üstte olduğu bir alan. Spor ile iş dünyası aynı motivasyonla hareket ediyor. Bu ikisinin de bir araya gelmesi ayrı bir güzellik.  Emeği geçenler, hem ticarete hem spora katkı sağlamış oluyorlar kurumlarımız hem rekabeti hem de birlikte hareket edebilmeyi öğreniyorlar. Spor illerin tanıtımı için de önemli bir nokta. İlimiz iyi tanıtıldıkça ticaretimiz de daha iyi olacaktır. Kalkınma gelişme hepsi birbirini destekler konumdadır.  Ticaret odasıyla spor oyunları çok güzel bir şekilde birleşmiş aynı duygu ile devam etmesini temenni ediyor emeği geçen herkese destek veren şirketlere ve spor camiasına tekrar teşekkür ediyor nice 12 yıllar devam etmesini diliyorum.” dedi ve ardından ödül törenine geçildi.

67 firmanın katılım gerçekleştirdiği spor oyunlarında 5 takım ve 13 bireysel müsabaka olmak üzere toplam 18 farklı kategoride müsabakalar yapılmıştır. 51 firma dereceye girerek ödül almaya hak kazanmıştır.

 Haber okunma sayısı: 549

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

hizmete-tesekkur

HİZMETE ´TEŞEKKÜR´

18 Aralık 2018 Salı 20:00
dinarda-anket-yapiliyor

Dinar’da Anket yapılıyor

18 Aralık 2018 Salı 19:23
-delikanli-belediye-meclisi-dedi

Delikanlı Belediye Meclisi dedi

18 Aralık 2018 Salı 18:54
yemene-insani-yardim-kampanyasi

Yemen’e İnsani Yardım Kampanyası

17 Aralık 2018 Pazartesi 20:39
kamuoyunun-dikkatine

KAMUOYUNUN DİKKATİNE

17 Aralık 2018 Pazartesi 20:36

ALT KATEGORİLER


GÜNDEM

Belediye, demir korkuluk yaptırdı

Afyon Belediyesi Hıdırlık eteklerinde yaptığı merdivene korkuluk yaptırdı.

Lavanta Yetiştiriciliği Projesi Afyon'a sıçradı

Afyonkarahisar için yapılan her türlü destek ve katkı bağlamında yürütülen iş ve işlemlerde proje bazlı

MÜSİAD İl Başkanı: Olası bir erken seçimde Ak Parti yüzde 45 oy alır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Afyon İl Temsilcisi Ahmet Neoldum, Afyon Büyükşehir

AFYON İŞ DÜNYASI KOALİSYONA NASIL BAKIYOR?

Afyon Büyükşehir Haber’in özel röportajları başladı. İçinde bulunduğumuz geçici hükümet sorunu

Vekil Köksal, Yaşar Oflaz'ın sesini duysun...

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın meslektaşımız Yaşar Oflaz'ın durumuyla ilgilenmesini talep

MEZARLIKLAR 24 SAAT İZLENECEK

Afyonkarahisar Belediyesi, Kocatepe ve Bayraktepe Mezarlıklarının güvenliğini sağlamak için kamera sistemini

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR
15 Temmuz Demokrasi Destanı